Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 30.01.2020r. o godz. 13.00 w Alei Lotników Cmentarza Komunalnego w Poznaniu,  pożegnaliśmy WSPANIAŁEGO CZŁOWIEKA-PILOTA, wychowawcę wielu wspaniałych Lotników, byłego Dowódcę Wojsk Lotniczych.  "POŻEGNALIŚMY", należy to podkreślić w sposób szczególny. HONOR  i oprawę tej Uroczystości URATOWAŁY Poczty Sztandarowe i delegacje niezawodnych jak zwykle STOWARZYSZEŃ LOTNICZYCH. Stowarzyszenie Lotników Polskich stanowił Poczet Sztandarowy w składzie: ppłk naw.Robert Włodarczyk. chor. Jerzy Dawyniak, kpt. pil. Stanisław  Sumera. Wiązankę złożyli: mjr pil. Marcin Szaliłow. i kpt.pil. Gustaw Rudawski.

   Celowo użyłem zwrotu :"URATOWAŁY" gdyż t.zw. MON <<ODMAWIAJĄC ASYSTY WOJSKOWEJ>> w ostatniej drodze GENERAŁA DYWIZJI!!! WIELKIEGO PILOTA I  INSTRUKTORA- wystawił dowód swojej małostkowości, pieniactwa i podłości! Jako zwykli Obywatele Polski, jako byli i obecni ŻOŁNIERZE! Oficerowie, Generałowie!!~!Nasza apolityczność nie nosi żadnych barw! Pracujemy i służymy NASZEJ WSPÓLNEJ OJCZYŹNIE POLSCE! A co robi t.zw. "władza"??? <<NĘKAJĄC,-PONIŻA NASZĄ GODNOŚĆ I HONOR OFICERA, GENERAŁA, OBYWATELA>>! Bo taki ma kaprys jakiś niedouczony urzędniczyna~! Coraz częściej obserwujemy  nasilenie represji wobec postaw nie lubianych przez obecnych uzurpatorów "wszechwadzy"! CZY KTOŚ W KOŃCU, GŁOŚNO WYKRZYCZY:: Nie godzimy się na zarządzanie MON-em  i jego    decyzjami wydanymi przez osoby: niekompetentne, mściwe  kierujące się interesami partykularnych przekonań. Istotnie nie byliśmy i nie mamy, "dorobku wyklętych, przeklętych" czy innej maści bandziorów~! SŁUŻYLIŚMY OJCZYŻNIE TAKIEJ JAKĄ ONA BYŁA JEST I BĘDZIE~!JEJ TESTAMENT NIE MOŻE BYĆ FAŁSZOWANY PRZEZ PRZYPADKOWYCH  POLITYKIERÓW!

T.K 014.jpgT.K 016.jpgT.K 018.jpgT.K 023.jpgT.K 024.jpgT.K 028.jpgT.K 029.jpgT.K 040.jpgT.K 041.jpgT.K 043.jpgT.K 044.jpgT.K 045.jpgT.K 046.jpgT.K 049.jpgT.K 050.jpgT.K 052.jpgT.K 053.jpgT.K 054.jpgT.K 055.jpgT.K 057.jpgT.K 058.jpgT.K 061.jpgT.K 062.jpg

 


tekst! Ryszard Karpiński
zdj. Stanisław Sumera